Gépészmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Ön új cége:

Épületgépészeti HVAC mérnök munkatársat keresünk egyik nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk számára Budapestre.

Gépészmérnök

A következő feladatokban számítanak a leendő munkatársra:

  • Géppark felügyelete elsősorban vízvezeték és csatornarendszerek, tűzvédelem, kazánok, hő központok, távhőrendszerek. Másodsorban szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők
  • Műszaki ellenőri tevékenység
  • Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása, költségterv követése
  • Fejlesztési feladatok műszaki megoldásának kidolgozása és előzetes becslések készítése
  • Pályáztatásokban történő részvétel a műszaki feladat meghatározástól a lebonyolításig
  • Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
  • Üzemzavar-elhárítás gyökérok-elemzése, helyreállítás felügyelete
  • Karbantartási rendszer folyamatos javítása: műveleti utasítások készítése, javítása, tartalék-alkatrészek meghatározása, tervezés, ütemezés.
  • Gépészeti rendszerek energia-hatékonyságának növelése

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves kivitelezésben és/vagy üzemeltetésben eltöltött gyakorlat
  • Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Auto-CAD előny)
  • Jártasság műszaki feladatmeghatározás megírásában
  • Karbantartási módszerek ismerete
  • Előny: korlátozás nélküli felelős műszaki vezetői jogosultság megléte épületgépészeti rendszerekre
  • Előny: üzemanyag telepen szerzett technológiai tapasztalat
  • Előny: kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől:

  • Megbízónk professzionális munkakörnyezetet
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő juttatást kínál az új kollégának.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben nyitott az új szakmai lehetőségek irányába, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a számunkra.

Budapest