Gépészmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Olyan gépészmérnökök jelentkezését várjuk, akik hosszútávon ezen a területen szeretnék építeni a karrierjüket és nyitottak arra, hogy a legjobb ajánlatokkal keressük őket.

Megbízásaink során vidéki, budapesti és kivételes esetekben külföldi székhelyű partnereink számára is keresünk, ezért minden lokációból várjuk a jelentkezőket.

Gépészmérnök

Feladatok

A gépészmérnöki tanulmányokkal / tapasztalatokkal rendelkező jelöltek számára megpróbáljuk megtalálni a hozzájuk senioritási szintben és szakterületben legjobban illő pozíciót.

Partnereink a legkülönbözőbb iparágakból valóak, jelöltjeinknek gyártási, tervezési, K+F és sok egyéb más területre szóló megbízást biztosíthatunk.

Követelmények

- Gépészmérnöki végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

Amit a partnereink nyújtanak:

- Piacképes jövedelem
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest