Gépész/Szervíztechnikus gyakornok (Biatorbágy)

A Formance Kft., több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, faipari gépek és CNC megmunkálóközpontok forgalmazásával és szervízelésével foglalkozó magyar vállalat. Szegmensünkben egyike vagyunk Magyarország legsikeresebb vállalkozásainak.

Biatorbágyi központunkba keresünk 1-2 éves tapasztalattal rendelkező

gépészt/szervíztechnikust gyakornoki pozícióba.

Feladatok:

  • CNC vezérelt faipari gépek beüzemelése és javítása
  • A gépek műszaki felépítésének megismerése, elsajátítása
  • A hibafeltárási folyamatok megismerése, elsajátítása
  • Szervízrészlegünk támogatása
  • Naprakész nyilvántartás és műszaki dokumentáció elkészítésének megismerése, támogatása
  • Javítási munkák tervezésének, szervezésének megismerése, támogatása
  • Belföldi és nemzetközi oktatásokon, képzéseken való részvétel

Elvárásaink, szükséges tapasztalatok:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Szervízesként szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office – World, Excel)
  • Felelősségteljes hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Csúcstechnológiai gépek szervízelésében szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalatnál szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fő állású munkaviszony
  • Kezdő havi munkabér: bruttó 250.000 Ft
  • Szakmai karrierpálya felépítésének lehetősége
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern munkakörülmények
  • Külföldi továbbképzési lehetőségek biztosítása, teljes költségtérítése, professzionális szakirányú tudás megszerzésének biztosítása
  • Emberközpontú vezetői szemlélet és bánásmód

Szükséges nyelvtudás:

 angol – szóban és írásban kommunikációképes

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Jelentkezését és fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Biatorbágy