Gépi betanított munkás (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest III. kerületi FÉMMEGMUNKÁLÁSSAL foglalkozó partnercégünkhöz keresünk

GÉPI BETANÍTOTT MUNKÁS POZÍCIÓBA KOLLÉGÁKAT.

LEHETSZ PÁLYAKEZDŐ IS, NÁLUNK TAPASZTALATOT SZEREZHETSZ!

Gépi betanított munkás

Feladatok

FELADATAID LESZNEK:

- A megmunkáló gépek alapanyaggal való ellátása
- Az elkészült alkatrészek kivétele a gépből
- Összeszerelési feladatok, melyek nagyobb súlyok mozgatásával járnak.

Követelmények

A POZÍCIÓHOZ SZÜKSÉGÜNK VAN:

- Befejezett legalább 8 általános iskolai végzettségre
- 3 műszakos 8 órás munkarend vállalására (hétfőtől péntekig)
- Jó kézügyességre, apróbb alkatrészek miatt
- Monotonitástűrésre, jellemzően egy munkaállomáson fogsz tevékenykedni

Amit kínálunk

TÖBB OKOT IS TUDUNK, HOGY VELÜNK DOLGOZZ!

- korrekt alapbér, eddigi tapsztalatod függvényében
- 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Havi teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Féléves prémium a vállalat eredményeitől függően
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek
- Béremelés évente
- Továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest