Gépi Forgácsoló (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Egri partnerünk manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres
gépi forgácsoló pozícióba:

Gépi Forgácsoló

Feladatok

  • CNC gépek kezelése, műszaki felügyelete, termelés dokumentálása,
  • Gépek beállítása, tárazása, szerszámcserék elvégzése

Követelmények

  • Szakirányú végzettség – (CNC gépkezelő, forgácsoló, programozó)
  • Mérési ismeretek (kézi mérőeszközök önálló, magabiztos használata),
  • Műszaki rajz olvasási készség,
  • Fegyelmezett, precíz, minőségi munkavégzés,
  • Megbízható személyiség,
  • Egészségügyi alkalmassági,
  • Több műszak vállalása.

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat,
  • Gépgyártás technológiai technikusi végzettség.

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör és attraktív munkakörnyezet,
  • Teljesítményhez igazodó,versenyképes jövedelem és prémium,
  • Választható cafetéria,
  • Étkezési támogatás,
  • Különböző sportolási lehetőség,
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetősége,

Munkavégzés helye

Eger

Eger