Gépjármű értékesítő (Baja)

25 éve működő, dinaminkusan növekvő, többmárkás gépjármű kereskedés és márkaszerviz megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gépjármű értékesítő

Elvárások:

  • Értékesítésében szerzett tapasztalattal bír,
  • MS Office-t felhasználói szinten ismeri,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önálló, gyors, határozott a munkavégzés,
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat gépjármű értékesítésben

Feladatok:

  • Ajánlatadás,
  • Gépjármű adásvételi szerződések megkötése,
  • Ügyfeles telefonok fogadása,
  • A betérő ügyfelek teljeskörű kiszolgálása személyesen, majd a későbbiekben telefonon/ e-mailben,
  • Az ügyfelek megkeresése az eladás létrejötte után is,
  • Igény esetén lízing kalkuláció / szerződések megkötése

Amit kínálunk:

  • Csapatmunka,
  • Modern, innovatív környezet,
  • Céges mobiltelefon,
  • Fix+teljesítményarányos fizetés,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Szakmai oktatások, ,
  • A pozíció a fix fizetésen felül teljesítmény arányosan jutalékokkal növekszik.,
  • A motivált, felelősségteljes munkatársainkat, a jó csapatmunkát külön értékeljük!

Munkavégzés helye:

Baja

Baja