Gépjárműszerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

GÉPJÁRMŰSZERELŐ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • 3,5 t feletti járművek javítási, karbantartása
  • járműdiagnosztika,
  • járművek hatósági vizsgára való felkészítése,
  • anyagszükséglet felmérése, előkészítése.

Amit kérünk:

  • szakirányú szakmunkás bizonyítvány (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • együttműködő készség, motiváció
  • megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • haszonjármű-javításban szerzett 1 - 3 éves tapasztalat
  • "C" kategóriás, vagy "C+E" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  •  munkabéredet évente fejlesztjük
  •  bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  •  próbaidő utáni kimagasló cafetéria-juttatás
  •  kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
  •  stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is
  •  igény esetén munkásszálló biztosítása
  •  ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  •  jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Munkavégzés helye:

  • 1037 Budapest, Testvérhegyi út 10/a.
  • 1211 Budapest, Szállító utca 2.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Gépjárműszerelő”
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu
+36 30 277 7115

*A beérkezett önéletrajzokat 4 hónapig kezeljük, ezt követően azokat megsemmisítjük, illetve visszaállíthatatlanul töröljük.

Budapest