Gépkezelő (Martfű)

A Bunge, amely egyike a világ legnagyobb agráripari óriáscégeinek, keres a Martfűi Gyár egyik legfontosabb üzemébe (Nyersolajgyártó üzem)

gépkezelőket (operátorokat)

folyamatos, 12 órás munkarendű munkavégzésre.

Feladatok:

A Nyersolajgyártó üzem gépeinek és berendezéseinek kezelése, a termelési terv mennyiségi és minőségi céljainak elérése.

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség érettségivel, precíz, pontos munkavégzés. Hajlandóság a technológiai folyamatok gyors megismerésére, a munkavégzés sajátosságainak elsajátítására.

Előnyök:

Robbanásbiztos berendezés kezelője tanfolyam, targonca vezetői engedély, emelőgép kezelői engedély, nyomástartó edény gépész képesítés.

Amit kínálunk:

A szükséges gyakorlat megszerzése után fejlődési lehetőség, magasabb szintű pozícióba kerülés. Versenyképes, kiemelkedő bérezés, ösztönző – a törvényi szintnél magasabb - pótlékok, nagy összegű kafetéria, kiterjedt szociális juttatások, a főbb irányokban buszos szállítás, üdülési lehetőség, számos egyéb juttatás, közlekedési támogatás, magas szintű orvosi ellátás és stabil, hosszútávra szóló foglalkoztatás.

Martfű