Gépkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél egy tiszta és modern gyárban dolgozni, ahol munkád gyümölcse egy finom üdítő?
17. kerületben lévő partnercégünk olyan kollégákat keres, akik jártasak a termelésben, mint gépkezelők és dolgoztak már több műszakos munkarendben.

Ragadd meg ezt a lehetőséget és jelentkezz gépkezelőnek!

Gépkezelő

Feladatok

- csomagoló gépek kezelése, kisebb hibák elhárítása
- csomagolás minőségi ellenőrzése
- napi, heti karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása
- termelési dokumentáció vezetése

Követelmények

- 8 általános
- minimum 1 év termelésben szerzett tapasztalat
- 3 műszak vállalása

Előny:
-élelmiszeripari tapasztalat vagy tanulmányok

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség
- Juttatási csomag: alapbér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria + egészségbiztosítás
- Beiskolázási lehetőség targoncavezető képzésre
- Utazási támogatás
- Kiváló munkakörülmények
- Humánus vezetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XVII. kerület

Budapest