Gépkezelő (Debrecen)

Prohumán

Gépjárműipari, logisztikai, gyártástechnológiai területen tevékenykedő Partnerünk számára keresünk

munkatársat.

Gépkezelő

Feladatok

  • A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • Dokumentáció szerinti minőség-ellenőrzés
  • Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően
  • Gép-meghibásodás jelentése

Elvárások

  • Középfokú MŰSZAKI végzettség
  • Minimum 2 éves fémmegmunkálás terén szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Targoncavezetői vagy emelőgép kezelői engedély előnyt jelent
  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítása

Munkavégzés helye

Debrecen

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Debrecen