Gépkezelő (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Gépkezelő

Leírás

A Prima Maroni Kft. több mint 20 éves szakértelmével a magyarországi gesztenyepiac meghatározó szereplője. Céljuk, hogy kíváló minőségű, innovatív és egészséges termékeket gyártsanak, illetve megismertessék a gesztenye pozitív táplálkozási tulajdonságait, élvezeti értékét a fogyasztókkal.

Csatlakozzon ÖN is!

Feladatok

  • Gépkezelési, gépbeállítási feladatok ellátása
  • Karbantartási feladatok ellátása
  • Új gépek, berendezések beüzemelése

Elvárások

  • Gépkezelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely
  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Állandó délelőttös 1 műszakos munkarend
  • Kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Utazási támogatás

Előnyök

  • Géplakatosi végzettség
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest XXI.
Budapest