Gépkezelő munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Jártas vagy a belsőépítészet, üzletberendezés vagy egyedi bútorgyártás terén?

Szeretnél olyan munkát végezni, ahol kamatoztathatod műszaki tudásod?

Ha a válaszod „Igen!”, akkor nálunk a helyed!

A budapesti székhelyű, közel harmincéves múlttal rendelkező Megaholz Kft. Gépkezelő munkatársat keres. A több mint 100 fős csapat kreatív megoldásokkal és elmélyült szakmai tudással hoz létre inspiráló belsőépítészeti megoldásokat a piac meghatározó szereplői számára.

A Magyarországon piacvezető vállalkozás Európa 24 országában jelen van.

Feladatok

  • A cégnél üzemelő CNC, lapszabász, élzáró és egyéb faipari gépek kezelése, üzemeltetése.
  • Az üzemeltetéssel összefüggő anyagmozgatási tevékenység végzése.
  • Munkaterület rendezettségének biztosítása.

Elvárások

  • Faipari gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Minimum szakiskolai vagy szakmunkás végzettség. Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzetség előny.
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság.
  • Gyártási dokumentációk helyes értelmezése.
  • Monotónia-tűrés.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés, prémium, béren kívüli juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
  • Inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok
  • Nyitott, közvetlen, barátságos munkahelyi légkör

Várjuk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igényed és a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest