Gépkezelő Operátor (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk Gépkezelő operátor munkatársat háromműszakban történő munkavégzésre.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket munkatársainknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Vállalatunk törekszik a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Dinamikusan növekvő csapatunk tagjai rendszeres képzéseken vesznek részt, hogy szakmai rálátásuk a lehető legteljesebb legyen. Csatlakozz hozzánk!

Gépkezelő operátor

Feladatok

  • Kézi és gépi műveletek és/vagy szerelési műveletek végrehajtása
  • Gyártó berendezések széleskörű kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges dokumentációk elvégzése
  • Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • A hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú alkatrészek észlelése esetén műszakvezető tájékoztatása

Elvárások

  • Fémipari képzettség
  • Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Dinamikus, nemzetközi környezet
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Több elemből álló javadalmazási csomag (cafeteria, bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Munkábajárás támogatása (üzemanyagtámogatás, bérlettámogatás, vállalati busz)

Munkavégzés helye

Debrecen

Amennyiben csatlakoznál jól összeszokott csapatunkhoz, és megfelelsz az elvárásoknak, mindenképpen küld el szakmai önéletrajzodat.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Debrecen