Gépkezelő operátor (Székesfehérvár)

Megbízható munkáltatót keresel? Hosszú távon szeretnél elhelyezkedni egy sikeres cégnél? Jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:

Gépkezelő operátor

Feladatok

  • Csomagolás
  • Betanított gépkezelés, alapanyagfeltöltés
  • Késztermékek kézi anyagmozgatása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol
  • Tudod vállalni a 12 órás munkarendet és az álló munkavégzést
  • Hosszú távra szóló álláslehetőséget keresel

Amit kínálunk

  • Br. 246.000 Ft-ot havonta (alapbér+folyamatos műszakpótlék)
  • Havi br. 23.000 Ft mozgóbért
  • Cafetéria juttatást br. 20.000 Ft értékben
  • 13. havi fizetést
  • Selejt bónuszt havi alapbér max. 10%-a
  • Ajánlási bónuszt br. 100.000 Ft értékben
  • Oktatási bónuszt br. 100.000 Ft értékben
  • 2 műszakos, 12 órás munkarendet
  • Ingyenes céges buszjáratokat Székesfehérváron
  • Hosszú távon előrelépési lehetőséget
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!