Gépkezelő operátor (Budapest)

Belden-Duna Kábel Kft.

Adatkábel-gyárunk a Belden amerikai vállalatcsoport középméretű gyára: emberléptékű szervezet, gyors döntések, megbízható keretek és érezhető hatáskör mindenkinek. Igazi gyártás, minőségi termékek, pörgős, de emberi tempó, hosszú távú, stabil munkahely.

Gépkezelő operátor

Feladatok

  • Félautomata gépek beállítása, felügyelete, alapanyagok betöltése, legyártott termékek folyamatos ellenőrzése.
  • Közepesen nehéz fizikai munka.

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett szakmunkás végzettség
  • Gyártásban eltöltött min. 1-3 év munkaviszony,
  • Folyamatos 4 műszak vállalása (kivétel munkaszüneti napok). Négy hétből két szombat, vasárnap és öt egymást követő hétköznap szabad

Amit kínálunk

  • Bér belépéskor nettó 200.000 Ft/hó. Próbaidő letelte után nettó 19.000 Ft/hó cafeteria, és különféle havi bónuszok: 5S, jelenlét, balestmentesség, minőségügyi.
  • Új gépekre történő betanulás esetén órabéremelés.
  • Túlóra: Háromszoros bér sok esetben.
  • Munkásszállásban átmenetileg tudunk segíteni.
  • Kávé/szendvics-automata ingyenes használata.
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a Cafeterián felül.

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Hengermalom út 43.

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest