Gépkocsivezető (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

A Révész Trans Kft. folyamatosan bővülő cégéhez

gépkocsivezető kollégákat

keres nemzetközi silós fuvarfeladatokra

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, pontos fizetés, biztos cégháttér;
  • Igény szerint egyedi munkarend kialakítása (nemzetközi hetelős, 2/1, 3/1 hét beosztás vagy beugrós megbízási szerződéssel);
  • Folyamatos fuvarfeladatok Magyarországra;
  • A vezetési és pihenőidők teljes mértékben tarthatóak;
  • Silós átképzést biztosítunk;
  • Teljes körű szervizháttér, telepi mosó személyzettel, garázsmesteri 24 órás kiszolgálással;
  • Új, a legkorszerűbb biztonságtechnikai eszközökkel felszerelt DAF XF- nagyfülkés vontatók

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • GKI és digitális tachográf kártya és
  • PÁV II vagy PÁV III megléte,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk. Bővebb információkat a +3630 488 5017-es telefonszámon adunk.