Géplakatos (Kaposvár)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Géplakatos

Leírás

Kiváló lehetőséget kínálunk a műszaki textilgyártásban alapfokú végzettségűek, pályakezdők és műanyagipari tanulmányokkal vagy gyakorlattal rendelkező álláskeresők részére . Néhány hónap alatt egy új, nagy jövőjű szakmába tanulhatnak bele.

Feladatok

  • a textileket gyártó műanyagipari és faipari gépek javítása, ellenőrzése
  • állapotfelmérés
  • minimális papírmunka

Elvárások

  • ipari termelésben eltöltött gyakorlat
  • gyártósori gépek ismerete, gyakorlott javításukban szerzett tapasztalat
  • ne legyen vegyianyagokra allergia

Amit kínálunk

  • bérsávok végzettség és gyakorlat szerint
  • bérminimum bruttó 250.000Ft/hó
  • kiegészítő juttatások (25.000 Ft/hó )
  • 2 műszakos munkarend, 30%-os műszak pótlék
  • utazási költséghozzájárulás
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Előnyök

  • szakmai tapasztalat
  • géplakatos végzettség

Munkavégzés helye

  • Kaposvár
Kaposvár