Géplakatos (Budapest)

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére keresünk Géplakatos munkatársat folyamatos 1 műszakos munkarendbe.

Géplakatos

Feladatok

  • A vállalat nem villamos energiaellátó berendezéseinek (elsősorban szivattyúk, hűtőtornyok, légkezelő berendezések) és rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása és hibaelhárító javítása; Lakatos feladatok ellátása;

  • Feladatok előírás szerinti dokumentálása.

Követelmények

  • Lakatos, géplakatos vagy autószerelő végzettség;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Precizitás és minőségi munkavégzés;
  • Releváns szakmai tapasztalat.

    Előnyt jelent:
  • Gépésztechnikus végzettség és/vagy
  • Ív és lánghegesztő képesítés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest