Géplakatos / gépész (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Géplakatos / gépész

Elvárások:

  • Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek működőképessége.
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel.
  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.

Előnyt jelent:

  • Lakatos munkában való jártasság
  • Gépészeti szerelésben való gyakorlat
  • Rugalmas munkafolyamat váltás

Feladatok:

  • Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó és egyéb gépek javítása, karbantartása
  • Ebben a munkakörben az a legnagyobb szakmai kihívás, hogy az egyedi tasakot gyártó gépek felújításában és fejlesztésében is részt kell venni.
  • Egyedi alkatrészek javítása
  • Alkatrészek átalakítása
  • A gépek karbantartása
  • A meghibásodott gépek mechanikus javítása
  • Munkaidő: főállásban, 6.00-14.15, Munkába állás kezdete: azonnal

Megbízóról:

  • Több, mint 20 éves múlttal rendelkező sikeres vállalkozás.
  • Cég különlegessége, hogy sokféle speciális alapanyagból készítenek sokféle kivitelű, egyedi csomagoló anyagot.
  • A jó minőségű termékek, és a rugalmasságuknak köszönhetően a folyamatosan fejlődnek, ezért is keresnek új munkatársat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkához szükséges eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged