Gondnok, karbantartó munkatársat keresünk (Budapest)

Gondnok, karbantartó munkatársat keresünk

Feladatok

  • a bérlőknek kiadott irodaházban és csarnokban karbantartási munkák ellátása
  • az épület gépészeti és egyéb berendezéseinek, eszközeinek működésének napi ellenőrzése
  • épületen belüli kisebb javítási és szakipari munkálatok elvégzése
  • fűnyírás, levélszedés, levél feladás, anyag beszerzés stb.

Előnyök

  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • villanyszerelő, gépész végzettség vagy tapasztalat
  • kőműves, építőipari tapasztalat
  • kertész végzettség, tapasztalat
  • targonca vezetési gyakorlat
  • IV. kerületi, III. kerületi, dunakeszi lakóhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások

Leírás

Irodaépületek, raktárak üzemeltetésével kapcsolatosan gondnoki/karbantartói állásra, jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk Budapest, IV. kerületi munkahelyre. 8 órás bejelentett állás, azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Budapest