Gyakornok (Kecskemét)

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Gyakornokot keres.

Kezdd a karriered gyakornokként a Mercedes-Benz-nél!

Szeretnéd elméleti tudásod a gyakorlatban is hasznosítani? Szeretnél egy jó légkörű, fiatalos csapathoz tartozni? Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata várja aktív nappali tagozatos hallgatók jelentkezését!

Feladatok

  • beszámolók, prezentációk készítése
  • aktív részvétel változatos projektekben
  • gyártási folyamatok elemzésében és fejlesztési javaslatok kidolgozásában való részvétel
  • megbeszélések szervezése, előkészítése
  • adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk

  • szakmai tapasztalatszerzés a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek (logisztika, minőségirányítás, műszaki üzemeltetés, beszerzés, pénzügy és kontrolling, jog, HR, kommunikáció) egyikén
  • változatos feladatok
  • nyelvtudás fejlesztése
  • kapcsolatépítés nemzetközi környezetben,
  • gyakornoki fizetés, utazási támogatás, étkezési hozzájárulás

Amennyiben aktív német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezel, vállalod a min. 3 max. 6 hónapos szakmai gyakorlatot heti min. 3-4 munkanappal, jelentkezz hozzánk és töltsd gyakorlatodat egy modern munkakörnyezetben!

Te is légy részese sikereinknek!

Kecskemét