Gyakornok (Eger)

(Eger, Maklár)

Prohumán

Érdekel a munka világa és szeretnél a tanulmányaidhoz igazodó tapasztalatot szerezni? Eger és Maklár legnagyobb autóipari gyártó cégéhez keresünk multinacionális környezetbe részidős

Gyakornok

munkatársakat különböző gyártást támogató területekre.

Feladatok

  • Területre specializált adminisztratív feladatok ellátása,
  • A csapat mindennapi munkájának támogatása
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Projektekben való aktív részvétel lehetősége

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek kifejezetten MS Office ismerete
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Minimum heti 30 óra vállalása (H-P)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Lehetőség a HR/Mérnök/Műszaki/ Gazdasági/ Beszerzés.. stb osztályok mindennap működésének megismerésére.
  • Versenyképes bérezés mely a munkában töltött időre járt.
  • Rugalmas, egyébe elfoglaltsághoz alkalmazkodó munkaidő beosztás
  • Céges buszjáratok használata a munkába járáshoz

Munkavégzés helye

Eger, Maklár

Prohumán
Eger