Gyakornok angol és német nyelvtudással - Service Desk (Debrecen)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Feladatok:

  • Hívások indítása és fogadása
  • Egyszerűbb informatikai és hálózati problémák kezelése
  • Incidensek, hibajegyek rogzítése és követése
  • Együttműködés megoldócsoportokkal
  • Proaktív kapcsolattartás hálózati szolgáltatókkal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Magabiztos kommunikáció angolul külföldi vállalati ügyfelekkel (legalább angol B2 szint, preferált: C1 felsőfok)
  • B1-es szintű német nyelvtudás
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos diák vagy hallgatói jogviszony (korhatár nélkül) VAGY passzív jogviszony 25 éves korig
  • 0,5 év munkatapasztalat (akár diákmunka, akár releváns tapasztalat)
  • Heti minimum 20-25 munkaóra vállalása
  • Magabiztos, alapszintű informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékos személyiség

Debrecen