GYAKORNOK asszisztencia területre (Service Management) (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

GYAKORNOK asszisztencia területre (Service Management)

Szeretnéd a saját bőrödön megtapasztalni, hogyan működik egy nemzetközi vállalat?
Ha határozott a személyiséged, továbbá kiváló szervező- és kommunikációs készséggel is rendelkezel, de nem ijedsz meg az adminisztratív feladatoktól sem, akkor itt a helyed!

Feladatok
Kollégák támogatása különböző operatív, adminisztratív és reprezentációs tevékenységek elvégzésében Dívíziós projektek háttértámogatása Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomon követése Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése Kisebb fordítási feladatok Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még legalább egy évig Heti 20 óra vállalása Korábbi irodai munkatapasztalat előnyt jelent Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt MS Office ismeretek: Outlook, Excel, PowerPoint
Budapest