Gyakornok BO Comms területre 1 (Budapest)

Budapest

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Gyakornok BO Comms területre 1

Feladatok

  • Power Point prezentációk elkészítése
  • üzleti igények alapján hírlevelek megírása, arculathoz igazítása
  • csapatszintű weboldalak támogatása céges közösségi oldal tartalommal való feltöltése
  • céges arculati elemek elkészítésének támogatása
  • eseményszervezés kisebb fordítási feladatok
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office – főként Power Point magas szintű ismerete
  • Design programok alapszintű ismerete
  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony még min. egy évig
  • Legalább heti 25-30 óra vállalása

Előny:

  • Design programok felhasználó szintű ismerete
  • német nyelvtudás
  • korábbi releváns gyakornoki munkatapasztalat

Budapest