Gyakornok Change Management területre (Debrecen)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Gyakornok Change Management területre
(Debrecen)

Feladatok

  • Az ügyfél megbízásainak, változáskéréseinek, megrendeléseinek fogadása, ezek jegykezelő rendszerben történő megnyitása, majd továbbítása és a teljesítésükről való gondoskodás
  • Megrendelések határidejének betartásának nyomon követése
  • Ügyfél specifikus hibák és hálózatkiesések esetén az ügyféllel történő kommunikáció és tájékoztatás
  • Standard jelentések készítése az ügyfél és a vezetőség számára
  • Ügyfeleket tájékoztatása a tervezett karbantartásokról
  • Adatbázisok karbantartása, adatok felvétele

Elvárások

  • Legalább heti 32 óra vállalása
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő készség

Előnyök

  • Informatikai területen folytatott tanulmányok
  • Excel / VBA tudás
  • Heti 40 óra vállalása

Debrecen