Gyakornok - HR / Időmenedzsment területén (Kecskemét)

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Gyakornokot keres.

Gyakornok - HR / Időmenedzsment területén

Szeretnéd elméleti tudásod a gyakorlatban is hasznosítani? Szeretnél egy jó légkörű, fiatalos, dinamikus csapathoz tartozni? Magyarország legvonzóbb munkáltatója várja hallgatók jelentkezését a Mercedes-Benz gyárba! Szakmai tapasztalatot szerezhetsz a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek (pl.logisztika, minőségirányítás, műszaki üzemeltetés, beszerzés, pénzügy és kontrolling, jog, HR, kommunikáció) egyikén, miközben nyelvtudásod fejlesztésztheted és nemzetközi kapcsolatokra tehetsz szert.

Feladatok

  • Munkaidővel kapcsolatos folyamatok kialakítása és optimalizálása
  • A munkaidő gazdálkodással foglalkozó csapat támogatása
  • A beérkező dokumentumok feldolgozása és rendszerezése (back office feladatok)
  • Folyamatos támogatás az időelszámolást segítő számítógépes rendszer kezelésében
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal a munkaidővel kapcsolatos kérdésekben

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Min. 3 max. 6 hónapos gyakorlati időtartam
  • Heti min.3 max. 5 munkanap
  • Előny aktív német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kecskeméti munkavégzés (szállás saját költségen)
  • Csapatszellem, önállóság, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Gyakornoki bérezés
  • Napi munkába járás támogatása
  • Étkezési hozzájárulás
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • Szakdolgozat írási lehetőség
  • Különböző projektekben való aktív részvétel

Munkavégzés helye

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Kecskemét

Kecskemét