Gyakornok - német nyelvoktató (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Gyakornok - német nyelvoktató

Feladatok

  • Multinacionális vállalatunk hálózati szolgáltatásokkal foglalkozó részlegére gyakornokot keresünk német nyelvi képzések megtartásához.
  • Német nyelvi képzések megtartása B2 szintig
  • Ágazatunk nyelvhasználatának megismerése, felkészülés a tréningekre
  • Tréninganyagok kidolgozása, fejlesztése
  • Felkészülés a tréningekre
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Magabiztos C1-es német nyelvtudás
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (vagy passzív 25 éves korig)
  • Heti minimum 20-25 óra munka vállalása

Előny:

  • Tanítási tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Informatikai alapismeretek

Budapest