Gyakornok OLASZ nyelvtudással (Budapest)

Gyakornok OLASZ nyelvtudással

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád van a tavaszi félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! Sőt, ha megtetszik a hely, a nyári munkád is meg van oldva! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

Feladatok:

  • Beérkező számlák kezelése
  • Formai követelmények ellenőrzése
  • Megrendelések összeegyeztetése
  • Adminisztrálás

Elvárások:

  • Középfokú olasz nyelvtudás írásban (elég, ha érted az írott szöveget, kommunikálnod nem kell)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Excel, SAP tapasztalat előny
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Munkaidő: Heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 996 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni
Budapest