Gyártás tervező, gyártás optimalizáló (Alsómocsolád)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához.

A munkakör célja: Termelési tervek elkészítése a legmagasabb vevői kiszolgálási szint érdekében, minimális készletszinten és a rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználásával. A folyamatos információáramlás biztosítása az értékesítés tervezés, termelés, beszerzés, minőségügy és karbantartás között.

Munkavégzés helye: Alsómocsolád

Gyártás tervező, gyártás optimalizáló

Feladataid lesznek:

  • rövid és hosszú távú termelési tervek elkészítése az értékesítési tervek alapján
  • kapacitás tervek kezelése és elemzése
  • gyártási rendelések kezelése (nyitás, módosítás, törlés)
  • tervezéshez kapcsolódó elemzések és jelentések elkészítése
  • kiszolgálás és költség szempontból optimális készletszint biztosítása
  • a készletszintek folyamatos felügyelete, valamint a gyártott termékek készlet szintjének meghatározása
  • a húsrészek helyettesítések engedélyezése, optimalizálása
  • napi átállások számának minimalizálása
  • húsigények számítása
  • raktárközi mozgások diszponálása
  • sorozatnagyságok optimalizálása
  • folyamatos kapcsolattartás az üzemekkel, termelési problémák követése
  • üzemek tervteljesítési pontosságának mérése
  • kapacitások és erőforrások optimális kihasználása
  • aktív részvétel a termelés tervezési folyamatok és tervezési modell fejlesztésében
  • felettesi megbízás alapján történő, vonatkozó vállalati projektekben való aktív részvétel

Téged keresünk, ha:

  • Programozó matematikus egyetemi végzettséggel vagy felsőfokú élelmiszeripari mérnök vagy logisztikai, vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Jó a kommunikációs és tárgyalókészséged
  • Magas szintű számítógépes ismereteket elsajátítottad, illetve biztonsággal használod
  • B kategóriás jogosítványodat már megszerezted
  • Kreatív gondolkodású, elemzőkészségű személy vagy
  • Erős a meggyőző és érvelő képességed
  • Precíz, önálló a munkavégzésed
  • Termelési tapasztalat, húsipari ismeret előny

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

A Pick Szeged Zrt.  a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink közel másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Alsómocsolád