Gyártás vezető (Budapest)

Gyártás vezető

Kereskedelemtechnikai eszközöket (POS, Auto-ID) forgalmazó nagykereskedelmi középvállalkozás saját fejlesztésű eszközei gyártásának és végszerelésének tervezésére, szervezésére, ellenőrzésére gyártásvezetőt keres.

Feladatok

  • Fejlesztési és gyártási projektek menedzselése, koordinálása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, gyártókkal és megbízókkal (beszerzés, logisztika, gyártás, hibakezelés, fejlesztés tekintetében)
  • Erőforrások, alkatrészek, készletek kereslet szerinti menedzselése részben stabil kereslet, részben határidős projektekhez kapcsolódó szükségletek alapján
  • Szoros kapcsolat az értékesítési (tájékoztatás) és fejlesztési (visszajelzés) osztályokkal
  • Saját fejlesztésű eszközök végszerelésének felügyelete
  • Néhány fős technikus csapat vezetése
  • Gyártási dokumentációk, BOM listák készítése, karbantartása
  • Gyártási hibák proaktív megelőzése
  • Alkatrész és termékkészletszintek figyelése
  • Elektronikai alkatrészek beszerzési forrásainak felkutatása
  • Elektronikai alkatrészek beszerzésének tervezése
  • Elektronikai alkatrészek beszerzése
  • Gyártási és készlet riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki és/vagy gazdasági területen)
  • 1-2 év tapasztalat a szakterületen
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés és elhivatottság
  • Vezetői engedély

Előnyök

  • Szakirányú vezetői tapasztalat
  • Tapasztalat határidős projektek menedzselésében

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Döntési szabadság a szakterületen belül
  • Értékes tapasztalatszerzési lehetőség
  • Dinamikusan változó, motiváló kihívások

Budapest