Gyártási csoportvezető / Műszakvezető (Maglód)

A hirdetés már lejárt!

Gyártási csoportvezető / Műszakvezető
2577

Feladatok

  • Gyártási folyamat zavartalan működésének biztosítása
  • A gyártási tervben meghatározott mennyiségű termék legyártásának felügyelete
  • Soron dolgozó kollégák munkájának szervezése, ellenőrzése
  • Elvégzett munka minőségiének értékelése,
  • Munkavállalói panaszok/ problémák kezelése hatáskörnek megfelelően
  • Munkavégzéshez kapcsolódó oktatások megtartása,
  • Termék-átállásokkor a szükséges módosítások végrehajtása a gyártósoron
  • Gyártáshoz kapcsolódó területekkel való kapcsolattartás
  • Hiba esetén, azok jelzése a karbantartó részleg számára
  • Előírt gyártási utasítások betartása, ellenőrzése
  • Legyártott termékek dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása ( 3 műszak)
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Ms office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködő, megoldáskereső hozzáállás
  • Felelősségteljes döntésképesség
  • Nyitottság az új ismeretek iránt

Előnyök

  • Autóipari szabványok ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bércsomag: magas műszakpótlékok, több elemből álló bónuszrendszer, sokszínű Cafetéria csomag
  • Jól képzett munkatársak
  • Jó hangulat, céges programok
  • Támogató, fejlődésre ösztönző légkör
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégék

Munkavégzés helye

Maglód

Maglód