Gyártási operátor (Debrecen)

Prohumán

Debreceni fém-és vasipari Partnerünk számára keresünk

munkatársat.

Gyártási operátor

Feladatok

  • a gyártási megrendelések alapján a termék legyártása az előírásoknak megfelelően, amelyek lehetnek írásos, vagy akár szóbeli utasítás is
  • a legyártott termékek csomagolása, felazonosítása az előírásoknak megfelelően
  • a gyártást kísérő dokumentumok (napi jelentő, gyártás megrendelés, önellenőrző lap) folyamatos, megfelelő, pontos és olvasható kitöltése
  • műszakváltások során átadás-átvétel biztosítása
  • gépek, berendezések kezelése az előírt utasítások alapján
  • gépek, berendezések és munkakörnyezet tisztántartása
  • elkészült termékek minőségellenőrzési feladatainak ellátása, nem megfelelőség esetén jelzés az eszkalációs szabályoknak megfelelően
  • termelési terv (célok) teljesítése
  • anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

  • 2 műszak vállalása
  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés + cafeteria

Munkavégzés helye

Debrecen

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Debrecen