Gyártástervező (Budapest)

Gyógyszeripari partnercégünk dinamikus növekedésének köszönhetően keresünk új munkatársakat gyártási adminisztrátor pozícióba, budapesti munkavégzéssel, a X. kerületbe.

Gyártástervező

Feladatok

  • A rendelkezésre álló gyártási megrendelések, prioritás-listák és készletek figyelembevételével való termeléstervezés.
  • Készletellenőrzés. Anyagnorma alapján szükséges készletek rendszerben való követése, a készlethiányos tételek rendszeres listázása és kommunikálása a beszerzésért és elkészítésért felelős részlegeknek.
  • A dán anyacégtől kapott prioritás-listák gyárthatósági szempontból való ellenőrzése és visszajelzés küldése. A priorizált, gyártható tételek mielőbbi gyártásba küldése.
  • Termeléstervezés, legyártandó tételek összeállítása a következő időszakra.
  • Szoros kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a kapcsolódó osztályokkal (Dán Supply Chain, Minőségbiztosítás, Törzskönyvezés, Termelés, Raktár, Házi nyomda.)
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Feladatod lesz továbbá:

  • Termelési utasítások (Product Order) kiadása a minőségbiztosítási elvárások és hatósági forgalomba hozatali engedélyek követelményeinek megfelelően.
  • Gyógyszerkészítmények csomagolásához szükséges dokumentációk ellenőrzése.

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • legalább 1 év gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat,
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség;
  • Proaktivitás, rugalmasság;
  • Stressz- és monotóniatűrés;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Havi min. 2 szombati munkanap vállalása.

Amit kínálunk

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahely, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel
  • Versenyképes bérezésről, havi bónuszról, cafeteriáról és éves bérfejlesztésről
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest