Gyártásközi minőségellenőr (Budapest)

Érdekel a gyógyszeripar, de még nem kaptál lehetőséget, hogy kibontakozz ebben az iparágban? Szeretnéd megismerni és elmélyíteni a gyógyszerkészítmények csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatokat? Tudsz angolul és a következő szavak láttán egyből magadra ismersz: rugalmas, kitartó, precíz?
Akkor jelentkezz X. kerületi telephellyel rendelkező gyógyszeripari partnercégünkhöz!

Gyártásközi minőségellenőr

Feladatok

  • Gyártásközi minőségellenőrként felelősségi köröd elsősorban a termelésben lévő alapanyagok és csomagolóanyagok ellenőrzését foglalja magába, mely a termelési területen zajlik.
  • Te leszel az, aki a vezér minta teljeskörű és a végtermékek szúrópróba szerű minőségellenérzését végzi majd az előírt követelmények szerint.
  • A körültekintő ellenőrzés tényének dokumentálása után fontos, hogy nyomon kövesd az esetleges változásokat, helyesbítő intézkedéseket.
  • Emellett a problémás termékek kezelésének közbenjárása is a feladataid közé tartozna.
  • Mindennapi munkád során továbbá folyamatos kapcsolatban lennél a termelési, raktári és minőségbiztosítási munkatársakkal.

Követelmények

  • legalább középfokú végzettség;
  • minimum alapfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • a leendő kollégától/kolleginától nagyfokú rugalmasságot várunk el, mivel munkaideje értelemszerűen a termelési/raktári időszakot lefedő beosztás szerint fog alakulni (07:00-15:30 vagy 10:30-19:00, illetve havi legalább minimum 2 szombat vállalása).

Amit kínálunk

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
  • Versenyképes bérezésről, havi bónuszról, cafeteriáról és éves bérfejlesztésről;
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra;
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest