Gyártástámogató mérnök (Környe)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Csomagolóipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Gyártástámogató mérnök

Feladatok

  • Gyártási problémák megoldásának a támogatása, egyes önálló problémamegoldások vezetése
  • Gyártás specifikációk szerinti betartásának a felügyelete
  • Élelmiszerbiztonsági kockázatértékelésekben, auditokon való részvétel
  • Megelőző karbantartási eljárások irányítása (műszaki és elektromos egyaránt)
  • Beszállítók keresése és árajánlatok kérése karbantartáshoz és fejlesztésekhez kapcsolódó gépekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban

Elvárások

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Vezetői készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Stabil, hosszútávú karrier lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Környe

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Környe