Gyártástámogató mérnök (Kecskemét) (Budapest)

  Legyünk együtt sikeresek!   Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Gyártástámogató mérnök (Kecskemét)

Feladatok

  • A gyártás műszaki hátterének biztosítása;
  • Gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása;
  • Minőségi előtervezéssel (APQP) kapcsolatos feladatok végrehajtása, előszéria gyártás fázisban;
  • Gyártási dokumentáció biztosítása társterületekkel együttműködve (P-FMEA, Control Plan, Ellenőrzési utasítás);
  • Folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozása, megvalósítása, költségcsökkentés;
  • Oktatások előkészítése, végrehajtása, kiértékelése;
  • Termék és folyamathibák elemzése;
  • Korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése;
  • Folyamatvizsgálatok, képességvizsgálatok végzése (SPC);
  • Riportálás az ügyvezető felé;
  • Hajlandóság munkaidejének 15%-át külföldön tölteni;
  • Termelés szakmai támogatása;
  • Problémák műszaki szemmel történő elemzése és megoldása;
  • LEAN folyamatszemlélet kiépítése.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • LEAN Management ismerete (5S; Hejunka; folyamatok kiegyensúlyozása)

Előnyök

  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Budapest, Kecskemét

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/436-0610

Budapest