Gyártástervező / production planner (Balassagyarmat)

(ZJ-5521)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

GYÁRTÁSTERVEZŐ/ PRODUCTION PLANNER (ZJ-5521)

Feladatok:

  • a beérkezett vevői rendelések folyamatos átkonvertálása napi és gyártósor szintű termelési tervbe, összehangolva annak részleteit az értékesítési terv prioritásaival;
  • a terv rendszeres felülvizsgálata és korrekciója a tényleges gyártott volumeneknek megfelelően;
  • a műszakrendek tervezéséhez információ szolgáltatás a termelő üzemeknek;
  • körültekintő késztermék készlet tervezés, annak rendszeres elemzése, a lassan mozgó készletek minimális szinten tartása;
  • vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó folyamatok, adatok ismerete, felügyelete, folyamatos frissítése és karbantartása;
  • egyéb, a termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (kimutatások, elemzések);
  • a termeléstervezési terület munkájával kapcsolatban fejlesztési ötletek megfogalmazása és részletes kidolgozása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny;
  • minimum 3 éves termelésben, logisztikai, gyártásprogramozási területen szerzett szakmai gyakorlati tapasztalat;
  • társalgási szintű ANGOL nyelvtudás;
  • vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzésben való jártasság (SAP előnyt jelent);
  • kiemelkedő számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint);
  • jó problémamegoldó képesség, gyakorlatias szemlélet;
  • megbízhatóság, terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Balassagyarmat