Gyártmányfejlesztési gyakornok (Szerencs)

Mind-Diák Szövetkezet

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Gyártmányfejlesztési gyakornokot keresünk a szerencsi Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Gyártmányfejlesztési gyakornok

Feladatok

  • Csomagkészítés / feladás /kísérődokumentum elkészítése
  • Gyártástámogató lapok menedzselése az elkészítéstől a jóváhagyásig
  • Gyártási próbák támogatása
  • Kapcsolattartás a termeléssel, raktárakkal, mintakészítési folyamatok nyomonkövetése
  • Csomagolóanyag specialisták munkájának segítése (technikai rajzok készítése, mintakészítés stb.)
  • Területét érintő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Aktív vagy passzív státusz
  • MS Office (Excel, Word) eszközök felhasználói szintű ismerete
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitott, kreatív, kezdeményező szemléletmód
  • Csapatjátékos

Munkaidő

  • Hétfő és péntek közötti minimum 3 nap vállalása,
  • Napi munkavégzés 6-8 órában,
  • 8.00-16.00 terjedő intervallumban,
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve, heti min. 20 óra munkavállalás.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1.121 Ft/óra,
  • Egy dinamikus, lendületes csapatban dolgozhatsz diákmunka keretén belül.

Előnyök

  • Angol nyelvismeret
  • Egyéb munkahelyi tapasztalat
  • Mérnöki szakirány

Munkavégzés helye

Szerencs

Szerencs