Gyártó (Nyergesújfalu)

A hirdetés már lejárt!

Nyílászáró gyártóüzem új munkatársakat keres

GYÁRTÓ

munkakörbe

Feladatok

  • Alumínium nyílászáró szerkezetek alumíniumprofilból történő gyártása: szabás, marás és szerelési feladatok és az ehhez kapcsolódó részfeladatok elvégzése:
  • Gyártási folyamat előkészítése, gyártási dokumentáció megismerése
  • Gyártási dokumentáció alapján darabolási és CNC géppel marási feladatok végzése
  • A nyílászárószerkezetek szerelése
  • Zárszerkezetek és egyéb kiegészítők beszerelése

Elvárások:

  • Nyílászárógyártói vagy épületasztalosi munkatapasztalat (nem feltétel az alumínium gyártási tapasztalat)
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki ismeretek, rajzolvasási alapismeretek, programozási-és méréstechnikai ismeretek, anyagismeret
  • CNC gépkezelésben és programozásban szerzett gyakorlat, munkatapasztalat
  • Jártasság a nyílászáró gyártási dokumentáció értelmezésében
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre alkalmas beállítottság
  • Kreatív, szorgalmas, becsületes hozzáállás

Az állás betöltéséhez külön figyelembe vesszük és előnyként értékeljük:

  • Nyílászáró beépítésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Üzemvezetői tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Referenciák

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Szakmai képzettségnek, tapasztalatnak megfelelő átlagon felüli jövedelem
  • Utazási/bejárási támogatás
  • Folyamatos szakmai képzések, új technológiák megismerése teljes költségtérítéssel
  • Karrierpálya biztosítása
  • Több, mint 20 éves vállalati múlt
  • Önálló munkavégzés, felelősségteljes munkakör

A kiválasztás során a nyílászárógyártásban megszerzett tapasztalatokra fektetjük a hangsúlyt. A gépek kezelésének megtanulásához, valamint programozási hiányosságok elsajátításához felkészülést és oktatási hátteret biztosítunk!

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu

Jelentkezését és szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.