Gyártástámogató mérnök (Szf) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Gyártástámogató mérnök (Szf)

Feladatok

  • Gyártási folyamatok kialakítása és folyamatos fejlesztése;
  • Gyártási és műszaki dokumentációk készítése;
  • Gyártási mutatók nyomon követése és folyamatos fejlesztése;
  • Gépek, berendezések telepítése, műszaki átvétele;
  • Fejlesztési feladatok, hiba megelőzési módszerek kidolgozása;
  • Gyártási költségek csökkentése;
  • Design váltások mérnöki támogatása;
  • Gyártóterület műszaki támogatása;
  • Kisebb, 15-20 fős operátori csapat koordinálása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki diploma;
  • Releváns, legalább 1-2 év szakmai tapasztalat;
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs és szervező készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • CAD software ismerete

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Székesfehérvár