Gyártómérnök (Összeszerelés) (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

High-tech környezetbe keresünk tapasztalt kollégát egy nyugati cégkultúrával rendelkező, piacvezető termékeket gyártó vállalat számára:

Gyártómérnök (Összeszerelés)

Feladatok

  • Automata összeszerelő gyártósorok, berendezések felügyelete;
  • Gyártási mutatók fejlesztése (hatékonyság, selejtarány, minőség, BTS);
  • Új termékek bevezetésének, gyártásba vitelének támogatása;
  • Termék váltások bevezetése, gyártósori megvalósítása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Automatizált gyártósori tapasztalat (robotok, kamerarendszerek, csavarhúzók, pneumatika)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Előnyök

  • PLC és/vagy robot programozási ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar(angol) nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár