Gyártósori betanított munkás - Marcali (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Gyártósori betanított munkás - Marcali

Leírás

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk gyártósori betanított munkatársakat.
Fémipari végzettséggel rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése

A feladatokra megtanítják, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Folyamatos munkarend
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

  • 6 hónap után béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye

  • Marcali
Marcali