Gyártósori betanított munkás (Marcali)

Humán Centrum Kft.

Gyártósori betanított munkás - Marcali

Leírás

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk gyártósori betanított munkatársakat.
Fémipari végzettséggel rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Heti fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni.

Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk
  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése

A feladatokra megtanítják, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Folyamatos munkarend
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

  • 6 hónap után béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye

  • Marcali
Marcali