Gyengeáramú rendszer szerelő (Magyarország)

Magyarország

Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek telepítésével, szervízelésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyengeáramú rendszer szerelő

Elvárások:

Szakirányú végzettség, Szakmai tapasztalat, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Műszerész vagy hasonló szakirányú végzettség, Gyakorlat biztonságtechnikai szerviz technikusként, Tűzjelző rendszer karbantartói szakvizsga

Feladatok:

Tűzjelző, behatolás jelző, beléptető és CCTV rendszerek telepítése, üzembe helyezése, programozása, szervizelése, , Megbízóról:, Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek (behatolás jelző, tűzjelző, beléptető és CCTV) telepítésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozik

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem (havi nettó fizetés 280.000 Ft), Hosszú távú, biztos munkahely