Gyengeáramú szerelő (Budapest)

Magyar tulajdonú akkreditált laboratórium keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gyengeáramú szerelő

Elvárások:

Műszaki végzettség, gyakorlat, MS Office felhasználó szintű ismerete, Önállóság, talpraesettség, jó problémamegoldó készség, Szakmai igényesség, pontos munkavégzés, precizitás, Rugalmasság, terhelhetőség, Jó kapcsolatépítő és kommunikációs képesség, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Gyengeáramú kivitelezések előkészítése, koordinálása, Gyengeáramú rendszerek szerelése (kivitelezés), karbantartása, Dokumentumkezelés, adminisztráció végzése, Karbantartások előkészítése, koordinálása, Műszaki osztály feladatinak segítése, Folyamatos termékfigyelés, önképzés

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődés, Versenyképes jövedelem, Megbecsülés, karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, országos

Budapest