Gyógyszer-átcsomagoló munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Gyógyszer-átcsomagoló munkatárs

Leírás

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Gyógyszerek átcsomagolása az előírásnak megfelelően.
  • Az átcsomagolás során észlelt eltérések jelentése.
  • Az átcsomagolással kapcsolatos adminisztrációban való részvétel.
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások

  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, pontosság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest XXII.
Budapest