Gyógyszeralapanyaggyártó munkatárs (Budapest)

Innovatív, korszerű Partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:

Gyógyszeralapanyaggyártó munkatárs

Feladatok

  • Gyógyszer-hatóanyagok és intermedierek előállítása a hatósági előírások betartásával
  • Alap-, fázis-, segédanyagok biztosítása, kimérése a gyártáshoz
  • Minőségügyi és technológiai előírások betartása
  • Gyártási dokumentáció pontos, precíz vezetése

Elvárások

  • Szakmunkás végzettséged van valamely területen: Vegyésztechnikus / Vegyipari szakmunkás/ Vegyianyaggyártó szakmunkás/ Laboratóriumi technikus / Orvosi műszer technikus
  • Pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező is lehetsz
  • Több műszakos munkarendet tudsz vállalni
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság jellemez
  • Előny a vegyiparban vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bércsomag, vonzó juttatások
  • Támogató szakmai háttér
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Nemzetközi viszonylatokban megbecsült, hazai központú munkahely
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Vidéki, tapasztalattal nem rendelkező jelentkezőknek lakhatási támogatást biztosítunk

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest