gyógyszerész vagy orvos végzettséggel rendelkező kiemelt projektmenedzser (Budapest)

Európai Uniós kutatás-fejlesztési projektek megvalósításához

Étrend-kiegészítők, speciális gyógyászati célra szánt tápszerek gyártásával, képviseletével és forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoportba tartozó gyógyszerfejlesztésre szakosodott vállalat keres

gyógyszerész vagy orvos végzettséggel rendelkező kiemelt projektmenedzsert

Európai Uniós kutatás-fejlesztési projektek megvalósításához.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • termékfejlesztési projektmenedzseri feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a pályázat konzorciumi partnereivel, egyetemi kutatókkal
  • a pályázatok szakmai részéhez tartozó dokumentációk elkészítése
  • a vállalat képviselete szakmai megbeszéléseken
  • kutató technikus munkájának koordinálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • gyógyszerész vagy orvosi egyetemi végzettség
  • több éves gyógyszeripari gyakorlat
  • gyártástechnológiák ismerete
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló MS Office használat
  • önálló döntéshozatali képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Európai Uniós pályázatokban történ részvétel
  • minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • törzskönyvezés területén szerzett tapasztalat
  • termékfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • jogosítvány
  • saját gépkocsi

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kellemes és támogató vállalati környezet
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • egyetemi környezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvos
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, III. kerület
  • debreceni telephely

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • mobiltelefon, laptop

Budapest