Gyógyszergyártás előkészítő bemérő (Budapest)

Prohumán

Piacvezető gyógyszergyártó céghez keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Gyógyszergyártás előkészítő bemérő

Feladatok

  • Termeléshez szükséges alapanyagok bemérése
  • Alapanyagok előkészítése a gyártásra
  • Gyártáskövető rendszer kezelése, adatok rögzítése
  • Gyártási dokumentáció, gépnaplók vezetése
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Elektromos targonca vezetői jogosítvány ( ráállásos és vezető üléses)
  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hivatalos kereset és kedvező juttatási csomag
  • Modern, felszerelt munkakörnyezet
  • Igénybevehető balatoni nyaraló
  • Változatos, céges éttermi étkezés
  • Kamatmentes lakáshitel
  • Ingyenes orvosi szakrendelések
  • Szabadidős, sporttevékenységek a telephelyen

Munkavégzés helye

Budapest, XVI. kerület

Prohumán
Budapest