Gyógyszergyártó (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Gyógyszergyártó

Leírás

A Xellia egy speciális gyógyszergyártó cég, amely fontos fertőzésellenes kezelésekkel foglalkozik a súlyos és gyakran életveszélyes fertőzések ellen. A fertőzésellenes kezelések olyan generikus szerek, amelyek a súlyos bakteriális és antibiotikum-rezisztens fertőzésekkel, valamint bizonyos gombás betegségekkel küzdenek.

Feladatok

  • Gyógyszeralapanyag-gyártásban való aktív részvétel
  • Gyártásközi hibakivizsgálásokban való részvétel
  • GMP elvárásoknak megfelelő napi munkavégzés
  • A dokumentációs rendszer fejlesztésében és karbantartásában való részvétel

Elvárások

  • Érettségi, műszaki/vegyésztechnikusi végzettség vagy gyógyszergyártói tapasztalat
  • Műszakbeosztás alapján, napi 12 óra munkavégzés (megszakítás nélküli munkarend)
  • Jó dokumentációs készség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Kifejezetten vonzó kompenzációs csomag
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • "Skandináv munkakultúra"

Előnyök

  • Fermentáció és/vagy feldolgozó területen szerzett gyógyszergyártói gyakorlat
  • Angol nyelvismeret
  • Budapesti lakhely és vonzáskörzete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye

  • Budapest X.
Budapest